Programy partnerskie
Sprawdzone sposoby na zarabianie przez internet

Zobacz jak zarobić ponad 2400zł przez internet w jeden dzień

admin~Luty 8, 2019 /Uncategorized

Dzisiaj przedstawimy Wam prosty sposób na zarobienie kwoty powyżej 2400 zł bez własnego wkładu finansowego. Oczywiście zarabiamy przez internet więc będziecie potrzebowali  komputera/smartfonu i dostępu do internetu.

Warunki jakie musisz spełniać, żeby zarobić ponad 2400 zł:

  1. wiek +18,
  2. obywatelstwo polskie,
  3. konto w banku – jeżeli nie masz konta bankowe tu znajdziesz ciekawe oferty: konta bankowe

Czas jaki będziecie musieli poświęci na zarobienie takiej kwoty zależy tylko od waszego zaangażowania. Może to być 1 dzień a równie dobrze możecie rozłożyć swoją pracę na kilka dni.

Jak zarobić ponad 2400 zł przez internet

W skrócie, zarobienie tej kwoty polega na uzyskaniu prowizji w programie partnerskim Ebrokerpartner.pl  ale spokojnie, nie będziesz musiał nikomu nic polecać, sprzedawać czy promować żeby zarobić ponad 2400 zł.

Ebrokerpartner strona główna


Krok 1 – rejestracja za którą otrzymasz 50 zł


Jak wspomnieliśmy wyżej, musicie zarejestrować się w programie partnerskim Ebrokerpartner.pl gdzie będziemy zarabiali pieniądze.

Rejestracja jest darmowa jak również darmowe jest nasze konto w tym programie partnerskim!

Podczas rejestracji podajemy swoje dane osobowe takie jak adres zamieszkania, PESEL czy nr konta bankowego,  jest to wymagane do wypłaty naszych zarobionych pieniędzy.

Po udanej rejestracji i zalogowaniu się na nasze konto otrzymamy bonus w wysokości 50zł !


Krok 2 – zaczynamy zarabiać


Wiemy już gdzie i na czym będziemy zarabiać czyli w programie partnerskim Ebrokerpartner.pl  na prowizjach ale za co otrzymamy te prowizje?

Pewnie każdy słyszał o pożyczkach pozabankowych przez internet i większości z nas kojarzą się one z dużymi kosztami – nic bardziej mylnego!

Większość pożyczkodawców posiada w ofercie pierwszą, darmową pożyczkę czyli oddajemy tyle samo ile pożyczyliśmy!

My będziemy właśnie zarabiali na prowizjach za darmowe pożyczki, które sami weźmiemy !

Prowizja w programie partnerskim  za udzielenie takiej pożyczki wynosi od 50 zł do 125 zł więc czemu z tego nie skorzystać, przecież nas to nic nie kosztuje! Dodatkowo nie musimy udawać się do oddziału pożyczkodawcy – wszystko załatwiamy przez internet!

Ebrokerpartner - lista pożyczek

Schemat działania jest prosty!

Logujemy się na nasze konto w Ebrokerpartner.pl i przechodzimy do zakładki Kampanie – Wyszukiwarka produktów. Zaznaczamy na liście Szybkie pożyczki. Wybieramy tę, która jest darmowa.

Wchodzimy na stronę pożyczkodawcy poprzez nasz link referencyjny i bierzemy darmową pożyczkę za którą od Ebrokerpartner.pl  dostaniemy prowizję od 50 zł do 125 zł!

Ebrokerpartner link referencyjny

Darmową pożyczkę oczywiście spłacamy czyli np. kwota pożyczki wynosi 500zł i tyle samo oddajemy zarabiając na prowizji z programu partnerskiego! Proste prawda?

Ile dokładnie zarobisz

Poniżej znajdziecie listę dzięki której zarobicie dokładnie 2417 zł + bonus za rejestrację 50 zł co daje nam łącznie 2467 zł zarobku !

Lista zawiera 26 pożyczkodawców u których pierwsza pożyczka jest darmowa oraz kwotę prowizji jaką otrzymamy za wzięcie pożyczki!

Pożyczka Prowizja z programu partnerskiego
125 zł
120 zł
112 zł
110 zł
110 zł
105 zł
105 zł
100 zł
100 zł
100 zł
100 zł
100 zł
100 zł
100 zł
100 zł
100 zł
90 zł
90 zł
80 zł
80 zł
80 zł
80 zł
70 zł
60 zł
50 zł
50 zł
Razem 2 417 zł

Jeżeli nie jesteś do końca przekonany, czy takie zarabianie jest zgodne z regulaminem  Ebrokerpartner.pl zajrzyj do ich poradnika z którego jasno wynika, że każdy partner może korzystać z produktów znajdujących się po zalogowaniu w panelu jeśli jest nimi zainteresowany LINK.

To czy zarobisz ponad 2400 zł zależy tylko od Ciebie i twoich chęci, pieniądze są na wyciągnięcie ręki ! Nie musisz od razu składać wszystkich wniosków o pożyczkę jednak zarobisz wtedy stosunkowo mniej. Korzystając z mojej listy darmowych pożyczek zarobisz 2 417zł przez internet bez ponoszenia żadnych kosztów! Do dzieła 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *